.

.

Бесплатен превозот, 100 Парчиња на Кожата Дише Лепило Двојно Двострано Лента Продолжување Обврзници Воздух Flex Плус За Чипка Перики/Toupee

Бесплатен превозот, 100 Парчиња на Кожата Дише Лепило Двојно Двострано Лента Продолжување Обврзници Воздух Flex Плус

DEN 6912.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
сина бела боја со дупка
Ширина:
30.5cm length
Големина:
3.8cm width
Тип На Објект:
Adhesives
Материјал:
Чипка
Количина:
100 компјутери
Број На Модел На:
Директно
База Материјал:
Чипка
Големина:
30.5cm x 3.8cm
лагер боја :
сина и бела
Број на Парчиња:
100 компјутери
Држете време:
6+ недели

Стоката во категоријата