.

.

За Huawei чест 3X батеријата Нов 3000mAh Замена на Батеријата за Huawei чест 3X G750 B199 видиме+Во Парк+

За Huawei чест 3X батеријата Нов 3000mAh Замена на Батеријата за Huawei чест 3X G750 B199 видиме+Во Парк+

DEN 106.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Капацитетот на батеријата(mAh):
2801mAh-3500mAh
Компатибилен Бренд:
Huawei
Број На Модел На:
Huawei чест 3X батеријата
Оригинал или Не:
оригиналниот
Квалитетот сертификација:
CE,ДСП
Бренд Име:
Matcheasy
Име:
UVR

Стоката во категоријата