.

.

7 Шарени Мачка Далечински 3D Светилка за на доградба на Акрилни LED Ноќ Светлина USB Сензор на Допир Светлина Деца Симпатична Ноќта Светилка Спалната соба Светлина Дец?

7 Шарени Мачка Далечински 3D Светилка за на доградба на Акрилни LED Ноќ Светлина USB Сензор на Допир Светлина Деца

DEN 474.96

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Емитуваат Боја:
Допрете Контрола Светилка, Далечински Контрола Светилка
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Извор На Енергија:
DC
Е Батерии Се Потребни:
No
сертификација:
CQC,CE,CCC
Бренд Име:
Asmarluxx
Тип На Батерија:
Никој
Употреба:
празник
Е Батерии Вклучени:
No
Обликот:
DIY
Енергија:
Допир
Wattage:
0-5W
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип:
проектор
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
AW-1017
Напон:
5V
Точка име :
Далечинскиот управувач или на Допир Контрола Пријатно 3D Апстракт Големата Мачка Очи
Достапни бои:
7 бои промена во 1 светилка
Промена На Режимот:
Допрете Сензор на База
Се прилагодите:
Контактирајте не за повеќе детали
Во Светот Се Откажат Брод:
Yes
Примена:
Ноќ Светлина, Атмосферата Осветлување, Дома Партијата Декор
ОДГОВАРА ЗА:
Спална соба, Дневна Соба, Канцеларија , Бар, кафуле итн.
Пакет:
Неутрален картонска кутија
Големина:
Approxi. 16x20CM
Тежина:
За 270g

Стоката во категоријата