.

.

BAIHE Солидна 14K Жолто Злато 5mm*1 Заверена Круг намали Вистински Природен Бисер Ангажирање Жени Трендовски парична Казна Накит за подарок Прстен

BAIHE Солидна 14K Жолто Злато 5mm*1 Заверена Круг намали Вистински Природен Бисер Ангажирање Жени Трендовски

DEN 9643.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Прстен Големина:
5, 5.25, 5.5, 5.75, 6, 6.25, 6.5, 6.75, 7, 7.25, 7.5, 7.75, 8, 8.25, 8.5, 8.75, 9, 9.25, 9.5, 9.75, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Поставување Тип:
Бар Поставување
Метали Тип:
Жолто Злато
Обликотшема:
Нередовните
Метал Печат:
14k
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Големина На Бисер:
4.5-5mm
Сертификат Број:
Треба Екстра $15 за да се Направи Сертификат(Кинески)
Повод:
Ангажирање
Страна Камен:
Никој
Број На Модел На:
BR0060-14kDA
Главниот Камен:
бисер
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Бисер Форма:
Совршено Круг
CertificateType:
GDTC
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Треба 10k злато?14k злато?18k злато?925?:
Ве молиме контактирајте со нас.
Треба бело злато?Жолто злато?Роуз злато?:
Ве молиме контактирајте со нас.
Прстен големина :
Прстен големина >10:
Ве молиме контактирајте со нас.Прстен големина>=8+$10Ring големина>=12+$20.

Стоката во категоријата