.

.

Висок квалитет на Новиот дизајн целокупната ресторан, супермаркет туника Помине Спа престилка униформа за салон за убавина

Висок квалитет на Новиот дизајн целокупната ресторан, супермаркет туника Помине Спа престилка униформа за салон за

DEN 799.68

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
One Size
Бренд Име:
raylayland
Материјал:
Акрилик,Памук,Полиестер
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Престилки
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Употреба:
Службата За Храна
боја:
црвена, розова,, црна, виолетова

Стоката во категоријата