.

.

10PCS Diy Шапка Chilis Храната Извезена Печ Цртан филм Iron на Шие Applique Облека Закрпи за Топла топи Лепило Облека Закрпи

10PCS Diy Шапка Chilis Храната Извезена Печ Цртан филм Iron на Шие Applique Облека Закрпи за Топла топи Лепило Облека

DEN 92.64

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Големина:
3.6CM*6.5CM
Стил:
Железо-На
Бренд Име:
genie
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
DZ-278-10
боја:
Жолта,Сина,Црвена,Црна
Шема:
Црна Шапка Chilis
снабдувач:
Кина Производител
облека:
Фустан,Кошула,Здолниште,Јакна,Фармерки,Престилка
Луѓе:
Деца,Девојка,Момче,Жена,Бебе,Убавина
Продажба На Чекање:
мало
Карактеристични 1:
Лепенки За Облека,Железо На Цртан Филм Закрпи,
Карактеристика 2:
Деца Железо На Лепенки,Евтини Везени Печ,шие додатоци за торба
Обичај:
обичај печ

Стоката во категоријата