.

.

ПРИБОР ПОГОДНИ ЗА TOYOTA HIGHLANDER 2014 -2015 KLUGER ПРОЗОРЕЦ ХРОМ СТОЛБ ПОСТ ПОКРИЕ ТРИМ КАЛАПИ ГАРНИТУРИ АКЦЕНТ СТИЛ

ПРИБОР ПОГОДНИ ЗА TOYOTA HIGHLANDER 2014 -2015 KLUGER ПРОЗОРЕЦ ХРОМ СТОЛБ ПОСТ ПОКРИЕ ТРИМ КАЛАПИ ГАРНИТУРИ АКЦЕНТ

DEN 885.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
LB
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Автомобил модел:
за TOYOTA HIGHLANDER 2014 -2015/ KLUGER (XU50)
Модел Година :
за TOYOTA HIGHLANDER / KLUGER (XU50) 2014 -2015
Специјални Функции :
Декорација & Заштита

Стоката во категоријата