.

.

Висок Квалитет 6020mAh 4.4 V 23.05 пот За GIONEE BL-N6000 Долговечност Мобилни телефони Литиум Батерија паметен телефон со следење на број

Висок Квалитет 6020mAh 4.4 V 23.05 пот За GIONEE BL-N6000 Долговечност Мобилни телефони Литиум Батерија паметен телефон

DEN 283.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
За BL-N6000 Батеријата
Квалитетот сертификација:
CE
Компатибилен Бренд:
Други
Оригинал или Не:
Компатибилен
Бренд Име:
Matcheasy
Капацитетот на батеријата(mAh):
Над 5000mAh
Име:
UVR

Стоката во категоријата