.

.

Автомобил Внатрешни Работи Конзола Потпирач За Складирање Кутија Средно Капакот На Држачот За Послужавник За Отпадоци Погодни За Ford F150 2015+ Автомобил Стил Додатоци

Автомобил Внатрешни Работи Конзола Потпирач За Складирање Кутија Средно Капакот На Држачот За Послужавник За Отпадоци

DEN 815.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал Тип:
Висок Степен на ABS Пластика
Тип:
Потпирач За Кутија За Чување
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
ОДГОВАРА ЗА:
За Ford F150 2015+ Автомобил Стил Додатоци
Бои:
Црна (Како слики show)
Количина:
1pcs
Земја на Производство:
Кина

Стоката во категоријата