.

.

5pcs/многу VS1053 MP3 снимање модул развој одбор (on-board снимка функција) уно р3

5pcs/многу VS1053 MP3 снимање модул развој одбор (on-board снимка функција) уно р3

DEN 1044.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
tiegouli
Број На Модел На:
VS1053
Компатибилен Марка/Модел:
Никој

Стоката во категоријата