.

.

рефлексивни гумени огледало балон за бесење декорација Партија Свадба Настан Декорација Рефлексивни Гумени пвц Огледало Топка

рефлексивни гумени огледало балон за бесење декорација Партија Свадба Настан Декорација Рефлексивни Гумени пвц Огледало

DEN 17160.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
2m, 2.5m, 3m
боја:
Црвена, Сина, Сребро, Злато
Возраст Опсег:
12-15 Години,Grownups
Материјал:
ПВЦ
дизајн:
Гумени Брануваа
Бренд Име:
ternmove
Број На Модел На:
рефлексивни гумени огледало балон
Тип:
рефлексивни гумени огледало балон
боја:
јасно,бела,црвена,жолта,зелена,сина,розова
Забелешка:
cusotomzied логото не го прифати наплата
Големина:
customized
Сертифицирани:
16P огноотпорни водоотпорен CE En71-3
Материјал:
0.8 ММ ПВЦ
Печатење:
без лого печатење
function3:
рефлексивни гумени огледало балон
function4:
рефлексивни гумени огледало балон
Function5:
рефлексивни гумени огледало балон
Function6:
рефлексивни гумени огледало балон

Стоката во категоријата