.

.

За Xiaomi note4 BN41H Батеријата 4000/4100mAh Batterie Bateria

За Xiaomi note4 BN41H Батеријата 4000/4100mAh Batterie Bateria

DEN 149.28

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
BN41H
Квалитетот сертификација:
CE
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Оригинал или Не:
Компатибилен
Бренд Име:
Matcheasy
Капацитетот на батеријата(mAh):
3501mAh-5000mAh
Име:
UVR
Компатибилен:
За Xiaomi BN41H
Капацитет:
4000/4100mAh

Стоката во категоријата