.

.

Focal20 Harajuku Кактус Очи Печати Жените Сомот Дуксери Јапонија Стил Прекумерно Маскирани Fleeces Sweatshirt Pullover Streetwear

Focal20 Harajuku Кактус Очи Печати Жените Сомот Дуксери Јапонија Стил Прекумерно Маскирани Fleeces Sweatshirt Pullover

DEN 494.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Streetwear
Тип:
Pullovers
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
Yes
Број На Модел На:
-
Бренд Име:
Focal20
Јака:
Маскирани
Шаблон Тип:
Печати

Стоката во категоријата