.

.

100pcs DCX1 Кожа Индустриска Машина за Шиење Игли за сите бренд coverlock overlock индустриска машина за шиење

100pcs DCX1 Кожа Индустриска Машина за Шиење Игли за сите бренд coverlock overlock индустриска машина за шиење

DEN 71.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
100 pcs, 10 pcs
боја:
DC 8, мешани 100 компјутери, ВАШИНГТОН 9, DC-10, DC 11, DC 12, DC 14, ДЦ 16, DC 18, DC 19, 21 DC
Тип:
Кружни
Употреба:
машина за шиење
Број На Модел На:
DCX1
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Стоката во категоријата