.

.

Природни Аметист Камен Круг Монистра и Бел Бисер Долго Јаже Синџири Beaded Ѓердан Модата Партија Накит за Подарок

Природни Аметист Камен Круг Монистра и Бел Бисер Долго Јаже Синџири Beaded Ѓердан Модата Партија Накит за Подарок

DEN 504.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Flourishbeads
Пол:
Жените
Главниот Камен:
Аметист
Метали Тип:
Никој
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Certificate Type:
GDTC
Број На Модел На:
beaded ѓердан
Стил:
Тренди
Повод:
Партија
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Страна Камен:
Други Natrual материјал
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Обликотшема:
круг монистра

Стоката во категоријата