.

.

Автоматски Електрични Skillets Двојно Двострано Тава Не-стап Грил Тавата Flapjack Торта Тезги Машина QZ-319 Домаќинство 270mm

Автоматски Електрични Skillets Двојно Двострано Тава Не-стап Грил Тавата Flapjack Торта Тезги Машина QZ-319 Домаќинство

DEN 878.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
ZJMZYM
сертификација:
CE
Капак материјал:
калено стакло
Обликот:
Плоштад
Функција:
Не-Стап Слој,Авто-Термостат За Контрола,Energy Saver
Тело Материјал:
леано железо
Моќност (W):
1500W
Напон (V):
220v
Број На Модел На:
QZ-319
Број На Производ:
G1791
Име на производ:
Електрични Skillets
Модел:
QZ-319
Напон:
220V
моќност:
860W
Bakeware дијаметар:
270mm
Фреквенција:
50Hz
боја:
Црвена
Пакување големина:
31.8*12.8*33.3 cm
Тежина:
2.6kg

Стоката во категоријата