.

.

S-6XL Бела Асиметрични Долго Викторија Здолниште Свадба Партија Clubwear Секси Готски Облека Здолништа Женска Гроздобер Steampunk Здолниште

S-6XL Бела Асиметрични Долго Викторија Здолниште Свадба Партија Clubwear Секси Готски Облека Здолништа Женска Гроздобер

DEN 460.32

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Силуета:
Асиметрични
Стил:
Готски
Бренд Име:
amer2c10
Материјал:
Spandex,Полиестер
Шаблон Тип:
Флорални
Фустани Должина:
Кат Должина
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
31693
Половината:
Природни
Снабдување Тип:
Во акции на објектот
објектот стил:
Steampunk , Готски , Викторија, Гроздобер, Секси, Бурлеска
Возраст:
Возрасни жени
Употреба:
Појавување на Корсет , Партија Клуб Носат итн.
време на испорака:
Во Рок Од 48 Часови
Боја на располагање:
Црна / Бела
Големина на располагање:
S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL, 5XL, 6XL
Услуга:
Капка-превозот / трговија на Големо / Мало / OEM / ODM итн.
Пакет:
1 Парче / Пластична Кеса
Место на Потекло:
Гуангжу , Кина

Стоката во категоријата