.

.

2018 НОВ Дизајн Кристал Круг Шарм англиски Букви Жените Нараквици Накит Дами Девојки Додатоци Пријател Подароци pulseras

2018 НОВ Дизајн Кристал Круг Шарм англиски Букви Жените Нараквици Накит Дами Девојки Додатоци Пријател Подароци pulseras

DEN 66.96

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Број На Модел На:
2018 Нов Дизајн Писма Нараквици
Синџир Тип:
Кутија Синџир
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
is_customized:
Yes
Бренд Име:
JUYA
Метали Тип:
Бакар
Затворач Тип:
слајд монистра
Функција:
моден хривнија
Обликотшема:
Писмо
боја:
злато,платина,се зголеми злато
Pendant Големина:
20MM*15MM
Синџир должина:
13cm ( прилагодливи)
Материјал:
Висок Квалитет на Бакар Метал, ААА Кубни Циркони Кристално

Стоката во категоријата