.

.

Загреан дрвена рамка тапацир ткаенина троседот во собата дизајни за стан

Загреан дрвена рамка тапацир ткаенина троседот во собата дизајни за стан

DEN 10944.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Три Седиште
Специфични Употреба:
Дневна Соба Троседот
Општа Употреба:
Дома Мебел
Тип:
Дневна Соба Мебел
Стил:
Модерен Минималистички
Материјал:
Ткаенини
Комбинација:
L-облик
Бренд Име:
kingblood
Со Складирање:
No
Место на Потекло:
Guangdong
Големина:
W220XD75XH73(cm)
Стил:
Пресек Троседот
Изглед:
Модерна
Пополнување:
Сунѓерот
Број На Модел На:
ht30
is_customized:
Yes
Ткаенини:
Композитни Материјали

Стоката во категоријата