.

.

LIN КРАЛОТ Секојдневен Тока Жените Оптоварување Пумпи Слатка Тока Патент Кожа Лолита Чевли Девојки Круг Пети Платформа Чевли Плус Големина 43

LIN КРАЛОТ Секојдневен Тока Жените Оптоварување Пумпи Слатка Тока Патент Кожа Лолита Чевли Девојки Круг Пети Платформа

DEN 1063.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Чевли Големина:
4, 4.5, 5.5, 6, 7, 8, 8.5, 9.5, 10, 11
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Моден Елемент:
Тока
Повод:
Повик
is_handmade:
Yes
Сезоната:
Пролет/Есен
Пумпа Тип:
Марија Janes
Затворање Тип:
Тока Рака
Пети Форма:
Круг Пети
Стил:
Слатка
Платформа Висина:
0-3cm
Бренд Име:
LIN КРАЛОТ
Број На Модел На:
WZ KLDNX 65
Пета Тип:
Оптоварување
Обвивка Материјал:
PU
Горниот Материјал:
Патент Кожа
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Insole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума

Стоката во категоријата