.

.

Bodecin Светла во Жолта боја на Лимон Ретро Кујна Престилка Жена Памук Готвење Avental де Cozinha Divertido Pinafore Престилка Облечи Гроздобер

Bodecin Светла во Жолта боја на Лимон Ретро Кујна Престилка Жена Памук Готвење Avental де Cozinha Divertido Pinafore

DEN 679.68

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Употреба:
Чистење
Бренд Име:
BODECIN
Стил:
Краток
Тип:
Лигавче
Број На Модел На:
85100
Класификација:
Без Ракави Престилка
Материјал:
памук полиестер
боја:
Жолта, Црна
Декорација:
џеб
Големина:
One Size

Стоката во категоријата