.

.

Ms Betti 2018 Новиот дизајн на верска CZ rhinestones крстот шарм dangle обетки со синџир tassels за жените како девојка е подарок

Ms Betti 2018 Новиот дизајн на верска CZ rhinestones крстот шарм dangle обетки со синџир tassels за жените како девојка

DEN 85.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ER18011201
Пол:
Жените
Бренд Име:
Г-Ѓа Betti
Обликотшема:
Крстот
Накит Тип:
Ms Betti Мода Earring 2018
Метал Печат:
No
Накит Дизајн Функција:
верски rhinestones крст и Tassels
earring име:
Долго верски rhinestones крстот Tassel Обетки
PlatingColor :
Црно-позлатен Пиштол
Стандард За Квалитет:
Висок Квалитет на еко-пријателски
производител:
Yiwu FYL Накит
Потеклото на место:
Yiwu,Кина
Пакување:
Индивидуални транспарентен Opp вреќа
Occassion:
Денот на вљубените,Партии,Улица носат,Канцеларија носат,Секојдневно носење,Перформанси

Стоката во категоријата