.

.

LP116WH1 TLA1 (TL) (А1) се вклопуваат B116XW02 V. 0 V. 1 LTN116AT01 N116B6-L02 CLAA116WA01

LP116WH1 TLA1 (TL) (А1) се вклопуваат B116XW02 V. 0 V. 1 LTN116AT01 N116B6-L02 CLAA116WA01

DEN 1200.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Бренд Име:
LALAWIN
Број На Модел На:
LP116WH1 TLA1B116XW02 V. 0 V. 1 LTN116AT01 N116B6-L02 CLAA116WA01
Тип На Производ:
Таблета LCD

Стоката во категоријата