.

.

Чудесен Блескав Трката Наведнуваат Flex Флеш во Темнината Собранието Автомобил Играчка 40/80/100/165/220/240/360pcs Сјај Трки Песна Сет

Чудесен Блескав Трката Наведнуваат Flex Флеш во Темнината Собранието Автомобил Играчка 40/80/100/165/220/240/360pcs

DEN 119.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
40pcs со 1 автомобил, 80pcs со 1 автомобил, 100pcs со 1 автомобил, 150pcs со 1 автомобил, 165pcs со 1 автомобил, 220pcs со 1 автомобил, 240pcs со 1 автомобил, 360pcs со 1 автомобил
Карактеристики:
Diecast
Пластични Тип:
ABS
Бренд Име:
JKLYZXS
Брод/Поморски Брод:
Други
Скала:
1
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
J024
Тип:
Автомобил
Возраст Опсег:
> 6 години
Предупредување:
Над 6 Години

Стоката во категоријата