.

.

Фестивал Меморијалниот Ден Подарок Пропушти Keke Вистинското Кафе Мини Светот Се Види Relogio Feminino Дами Жените Кварц Кожа Рачни Часовници 62

Фестивал Меморијалниот Ден Подарок Пропушти Keke Вистинското Кафе Мини Светот Се Види Relogio Feminino Дами Жените

DEN 320.00
DEN 381.12
-16 %

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
кафе
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Бренд Име:
МИС KEKE
Пол:
Жените
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Должина:
23.5 cm
Бендот Материјал Тип:
PU
Случај Дебелина:
10.6 mm
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Легура
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Функција:
Никој
Бендот Ширина:
8мм
Dial Дијаметар:
38mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Број На Модел На:
62

Стоката во категоријата