.

.

Winait трајни HDV-Z82 дигитален видео камера со висока дефиниција снимање Max. 24 Мега пиксели

Winait трајни HDV-Z82 дигитален видео камера со висока дефиниција снимање Max. 24 Мега пиксели

DEN 3503.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Пакет:
стандард, option2
Стабилизација На Слика:
Оптички Стабилизатор На Сликата
Аудио Формати На Датотеки:
WAV
Тежина:
301g-400g
Употреба:
За Домашна Употреба
Пиксели:
24 милиони денари
Број На Модел На:
HDV-Z82
NightShot Функција:
No
Медиуми Тип:
HDD / Флеш Меморија
Филмови Формати На Датотеки:
AVI
Екран На Допир:
Yes
Дополнителна Функција:
Снимањето Функција
Тип:
Преносни
Сензор Големина (инчи):
1/2.88 инчи
Бренд Име:
Winait
Висока Дефиниција Поддршка:
1080P (Full-HD)
Тип На Сензор:
CMOS
Големина На Екранот:
2 - 3
Оптички Зум:
10x - 20x
Чување Тип:
SD Картичка

Стоката во категоријата