.

.

Бебе Leggings за Девојки Панталони Пролет Лето Облека Enfant Слаби Деца Панталони Leggings Девојки 2-14Y Детска Облека ddk013

Бебе Leggings за Девојки Панталони Пролет Лето Облека Enfant Слаби Деца Панталони Leggings Девојки 2-14Y Детска Облека

DEN 47.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 6, 8, 10, 12, 14
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Полиестер
Декорација:
Никој
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Број На Модел На:
ddk013
Бренд Име:
UOIPAE
Одговара Тип:
Слаби
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Печати
Тип На Објект:
Целосна Должина
Половината Тип:
Средината
Пол:
Девојки
Панталона Стил:
Молив Панталони
датум:
20180120

Стоката во категоријата