.

.

3.8 V 1700mAh TLp017A1 / TLp017A2 За Алкател OT6012 6012 6012A 6012D 6012E 6012W 6012X За ПРВ S530T Батеријата

3.8 V 1700mAh TLp017A1 / TLp017A2 За Алкател OT6012 6012 6012A 6012D 6012E 6012W 6012X За ПРВ S530T Батеријата

DEN 144.24

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Квалитетот сертификација:
CE
Компатибилен Бренд:
Алкател
Оригинал или Не:
Компатибилен
Капацитетот на батеријата(mAh):
1301mAh-1800mAh
Бренд Име:
Matcheasy
Број На Модел На:
За Алкател ОТ-6012A OT-6012D OT-6012E OT-6012W OT-6012X Батеријата
Име:
UVR

Стоката во категоријата