.

.

Coilover комплет За Хонда, CR-V CRV 1996-2001 Шок Апсорбер Рамења Серпентина Пролет

Coilover комплет За Хонда, CR-V CRV 1996-2001 Шок Апсорбер Рамења Серпентина Пролет

DEN 8616.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Објектот Должина:
31
Објектот Ширина:
42
CR-V-Година:
2000,2001,1999,1997,1998
Производителот Дел Број:
2345
Специјални Функции:
за Хонда, CR-V
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Висина:
33
Хонда Модел:
CR-V
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Тип:
Притисок На Маслото
Материјал Тип:
Алуминиум+Железо
Бренд Име:
maxpeedingrods
Осветленост Дел Број:
2332
Објектот Тежина:
25kg
camber плоча / врвот на планината:
Прилагодливи & перница топката дизајн
одговара 1:
за Хонда, CR-V 1996-2001
Одговара 4:
за Хонда Интегра DA1 - DA9 90-93
Пред Пролетта го оценувате:
10kg/mm(560 кг/во)
Количина:
2 парче предни + 2 парчиња задните како што е прикажано
Задните Пролет го оценувате:
7 кг/mm (392 кг/во)
Не прилагодливи амортизерите:
Yes
Прилагодливи camber плоча:
No
прилагодлива висина:

Стоката во категоријата