.

.

Оригинални Резервни Iocean X7 2000mAh Батеријата За Iocean X7 Паметен Мобилен Телефон + + Следење на Број + Во Парк

Оригинални Резервни Iocean X7 2000mAh Батеријата За Iocean X7 Паметен Мобилен Телефон + + Следење на Број + Во

DEN 160.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Капацитетот на батеријата(mAh):
1801mAh-2200mAh
Квалитетот сертификација:
FCC
Оригинал или Не:
оригиналниот
Компатибилен Бренд:
Други
Број На Модел На:
за Iocean X7
Бренд Име:
Matcheasy
Име:
UVR

Стоката во категоријата