.

.

Наводнување Капе млазницата 1 / 4mm црево бодликава зглобовите градина тревник наводнување систем додатоци топла 20pcs

Наводнување Капе млазницата 1 / 4mm црево бодликава зглобовите градина тревник наводнување систем додатоци топла 20pcs

DEN 206.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Распрскувачи
Материјал:
Пластични
Sprayer Тип:
пумпа
Број На Модел На:
1/4
Пластични Тип:
ABS
Бренд Име:
WZCWJNLGM
Име:
Plug-in млазницата
Модел:
1/4
Погоден за:
наводнување на тревникот
Материјал:
Пластични
Тежина:
160g
Количина:
20pcs

Стоката во категоријата