.

.

Пинк Бисер Headband Свадба Коса, Накит За Невестата Долго Headband Кристал Тиара Коса Додатоци Висок Квалитет на Бакар Линија 98cm

Пинк Бисер Headband Свадба Коса, Накит За Невестата Долго Headband Кристал Тиара Коса Додатоци Висок Квалитет на Бакар

DEN 354.72

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк, Алуминиум,Бакар
is_customized:
Yes
Тип:
Headbands
Материјал:
Метал
Бренд Име:
FORSEVEN
Број На Модел На:
FD606
боја:
Сребро.
Должина:
98 cm
Ширина:
3.5 cm
Материјал:
Бакар Линија,Бисер,Кристал
Објектот:
Роман Пинк Бисер Headband Свадба Коса, Накит
Погоден за објектот:
Невестата/Деверуша/Мајка/Девојка/Сопруга
dropship:
Yes
Индивидуализира:
Yes
Прилики:
Свадба/Ангажирање/Матурска/Годишнината/Партија

Стоката во категоријата