.

.

OPPO UDP-203 Lossless Посветен на Линеарното Напојување Одбор Модул Модифицирани Надградба на Дигитални Сребро Позлатен Трансформатор.

OPPO UDP-203 Lossless Посветен на Линеарното Напојување Одбор Модул Модифицирани Надградба на Дигитални Сребро Позлатен

DEN 4320.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
QUEENWAY
Почетен Датум:
До 2015
режим на звукот:
Управување со проектен циклус
Звучник Тип На Врска:
Дигитален пренос
Канали:
5.0
Посебна Карактеристика:
Мини Систем
Диск Формати:
dvd
Број На Модел На:
OPPO UDP-203
Говорникот Кабинет Материјал:
Метал
Играчот Тип:
DVD Плеер

Стоката во категоријата