.

.

BOLAFYNIA Деца Полнети Играчки детска кукла кадифен бебе играчки Гарфилд Кралицата Божиќ подарок за роденден

BOLAFYNIA Деца Полнети Играчки детска кукла кадифен бебе играчки Гарфилд Кралицата Божиќ подарок за роденден

DEN 551.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Висина:
60cm, 85cm
Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Бренд Име:
BOLAFYNIA
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Форма:
Слика Статуа
Предупредување:
Не близина на оган
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Број На Модел На:
Гарфилд кадифен играчки
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Животни:
Гарфилд
Големина:
должина 60 85cm
Предност:
Без Мирис за Деца Дете
Пакет:
Пластични Кеси
боја:
Како Слики Кадифен Играчки

Стоката во категоријата