.

.

Кинески за вас SLINX 3мм Пливање се Подигне, Нуркање Бански Wetsuit Neoprene Нуркање Чорапи, Анти Гребнатини Затоплување Нуркањето Чорапи

Кинески за вас SLINX 3мм Пливање се Подигне, Нуркање Бански Wetsuit Neoprene Нуркање Чорапи, Анти Гребнатини Затоплување

DEN 254.88

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
SLINX
Број На Модел На:
1702
Материјал:
neoprene
Материјал:
neoprene

Стоката во категоријата