.

.

Нордиските ноќни табела светилки за спалната соба LED око заштита на учениците dorm читање маса светилка Ротирачки Дрво, Железо табела светлина

Нордиските ноќни табела светилки за спалната соба LED око заштита на учениците dorm читање маса светилка Ротирачки

DEN 1630.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Емитуваат Боја:
Жолта светлина, бела светлина
Тип На Објект:
Табела Светилки
Заврши:
Железо
сертификација:
CE,RoHS,EMC,LVD,VDE,CCC
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо,Дрво
База Тип:
E27
Примена:
Кревет Во Соба
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Број На Модел На:
D-30
Стил:
Модерна
Сенка Тип:
Железо
Wattage:
51-60W
Сенка Ветер:
Надолу
Напон:
90-260V
Техника:
обложено
Боја На Каросеријата:
Црна
Бренд Име:
BINFU
Е dimmable:
No
Гаранција:
1
Материјал:
Метал
рамка боја:
Црна
Име:
Дрво, Железо табела светлина
Вати:
60W max.
Напон:
90-250V AC
Материјал:
Железо +дрва
кабел:
150cm
боја:
Црна / Бела
светилка база:
E27x1pc

Стоката во категоријата