.

.

AVY Батеријата BM32 За Xiaomi 4 М4 Mi4 16GB 64GB Мобилен Телефон Замена Литиум јонска полимерни Батерии 3000mAh 3080mAh

AVY Батеријата BM32 За Xiaomi 4 М4 Mi4 16GB 64GB Мобилен Телефон Замена Литиум јонска полимерни Батерии 3000mAh 3080mAh

DEN 212.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
BM32
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Квалитетот сертификација:
CE
Капацитетот на батеријата(mAh):
2801mAh-3500mAh
Бренд Име:
AVY
Оригинал или Не:
Компатибилен
Компатибилен модел:
За Xiaomi 4 м4 mi4

Стоката во категоријата