.

.

3060mAh BM45 батерии за Xiaomi Redmi забелешка 2 батерија Црвен Ориз Note2 за Hongmi Забелешка 2 батерија

3060mAh BM45 батерии за Xiaomi Redmi забелешка 2 батерија Црвен Ориз Note2 за Hongmi Забелешка 2 батерија

DEN 113.28

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Капацитетот на батеријата(mAh):
2801mAh-3500mAh
Квалитетот сертификација:
FCC,CE
Број На Модел На:
BM45
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Оригинал или Не:
Компатибилен
Бренд Име:
Matcheasy
Име:
UVR

Стоката во категоријата