.

.

YYW Нови Пристигнување Стп Кожа Жените Чанти Бисер Кристал Вечер Партија Спојки Торба За Мини Женски Чанти Bolsos Moda Mujer

YYW Нови Пристигнување Стп Кожа Жените Чанти Бисер Кристал Вечер Партија Спојки Торба За Мини Женски Чанти Bolsos

DEN 743.28

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
YYW
Број На Модел На:
170831083645
Пол:
Жените
Обликот:
Размавта
Стил:
Моден
Тврдост:
Тешко
Повод:
Разноврсна
Декорација:
бисер
Главен Материјал:
ПВЦ
Обвивка Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Hasp
Чанти Тип:
Ден Канџите
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Никој
Тип На Објект:
Чанти
170831083645:
105042
Големина:
200x40x150mm
Тежина:
400 gram
во парк:
на располагање
дизајн:
вечер партија
Стил:
Европски и Американски Стил

Стоката во категоријата