.

.

MaiYaCa Ријана Rhenna Насликани покрие Пластични Телефон Случај за Huawei P9 p6 p7 p8 p10 плус случај coque за xiaomi црвено ми 2 забелешка 2

MaiYaCa Ријана Rhenna Насликани покрие Пластични Телефон Случај за Huawei P9 p6 p7 p8 p10 плус случај coque за xiaomi

DEN 47.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
За Huawei p6, За Huawei p7, За Huawei p8, За Huawei p9, За Huawei p10, За Huawei p10plus, За Xiaomi 3, За Xiaomi 4, За redmi 2, За redmi забелешка 2
Бренд Име:
MaiYaCa
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Гроздобер,Симпатична,Егзотични,Ткаеше,Транспарентна
Големина:
6.5cmX12.5cm
Карактеристики:
тешко транспарентна пластика pc случај
Продажба:
Трговија На Големо И На Мало Со Квалитет
Материјал:
Тешко транспарентна пластика PC
категорија:
мобилен телефон додатоци
Случај за Huawei P6 p7 p8 p9 p10 плус:
Маска за Huawei P6 p7 p8 p9 p10 плус случај
случај за Huawei p9 p10 плус случај:
Маска за Huawei P6 p7 p8 p9 p10 плус случај
за Xiaomi 3 4 случај на случај:
случај за Xiaomi 3 4 маска
случај за црвениот ми 2case:
Маска за Xiaomi 3 случај
маска за xiaomi црвено ми случај 2:
мобилен покритие за Xiaomi 3 4 случај
Објектот:
Ријана Rhenna Позадина
Модел:
ХТ-jh2819

Стоката во категоријата