.

.

20Pcs Прашина hepa филтер за Dibea панда X500 X600 ECOVACS CR120 ilife v5 про V3 v1 V3+ Х5 v5pro робот почисти делови додатоци

20Pcs Прашина hepa филтер за Dibea панда X500 X600 ECOVACS CR120 ilife v5 про V3 v1 V3+ Х5 v5pro робот почисти делови

DEN 299.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Правосмукалка Делови
Вакуум Дел Тип:
Филтри
Број На Модел На:
за ilife v5 про V3 v1 V3+ Dibea панда X500 X600 ECOVACS CR120

Стоката во категоријата