.

.

Huawei Чест 7 Honor7 Случај Крокодил Жито Тешко PC+СТП Кожа Површината Задниот Капак тежок Случај за Huawei Чест 7 Honor7 Хард Корица

Huawei Чест 7 Honor7 Случај Крокодил Жито Тешко PC+СТП Кожа Површината Задниот Капак тежок Случај за Huawei Чест 7

DEN 83.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
PC
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Бизнис,Гроздобер,Мат
Големина:
5.0
Карактеристики:
Крокодил шема тешко pc & стп мека задниот поклопец случај
Стил:
Тешко pc+стп задниот капак на телефонот случај
боја:
Црна, златна, сина, роза, црвена, зелена, кафена, жолта
Функција:
coque funda fundas capa луксузни додатоци Мобилен Телефон Случај
Функција:
Телефон школка заштитни случај, декорација
ОДГОВАРА ЗА:
Huawei Чест 7 Honor7

Стоката во категоријата