.

.

Нови CUBOT S500 Батеријата Нов Висок Квалитет 2700mAh Back-up на Батеријата за CUBOT S500 паметен Телефон

Нови CUBOT S500 Батеријата Нов Висок Квалитет 2700mAh Back-up на Батеријата за CUBOT S500 паметен Телефон

DEN 272.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Квалитетот сертификација:
FCC
Капацитетот на батеријата(mAh):
2201mAh-2800mAh
Број На Модел На:
CUBOT S500 Батеријата
Оригинал или Не:
Компатибилен
Бренд Име:
Matcheasy
Компатибилен Бренд:
Леново
Име:
UVR
Item1:
CUBOT S500 Батеријата
Item2:
CUBOT S500 Оригинална Батерија

Стоката во категоријата