.

.

USB Безжичен Wifi Адаптер Со 5dB Антена 150Mbps LAN Мрежа LAN Картичка Преносни Мини Рутер За Десктоп, Лаптоп 802.11 b/g/n

USB Безжичен Wifi Адаптер Со 5dB Антена 150Mbps LAN Мрежа LAN Картичка Преносни Мини Рутер За Десктоп, Лаптоп 802.11

DEN 102.96

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Деветтиот Светот
Тип:
Безжичната
Преносот Го Оценувате:
150Mbps
Вид:
Надворешни
Адаптер Приклучок:
USB
Интерфејс Тип:
USB2.0
Примена:
Десктоп
Број На Модел На:
NWC1505
Пакет:
Yes
сертификација:
CE&ROHS
Безжичен Протокол:
802.11 n
Применливи Тип На Мрежа:
10-Gigabit Ethernet
Брзина На Пренос:
600 Mbps
Lan Пренос Го Оценувате:
Ethernet
Должина:
50cm
Wi-Fi Поддржани Фреквенција:
2.4 G

Стоката во категоријата