.

.

Mytys Црна, Сребрена Две Тон Прстени за Жени на Модата Партија Лист Шупливи Надвор Девојки Прстени Подарок трговија на Големо Капка Превозот R1985

Mytys Црна, Сребрена Две Тон Прстени за Жени на Модата Партија Лист Шупливи Надвор Девојки Прстени Подарок трговија

DEN 239.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MYTYS
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Обликотшема:
Растенијата
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
R1984 R1985

Стоката во категоријата