.

.

LJXH Греење на Елемент Мувла Жичен Патрон Грејачи 2 ПАРЧИЊА AC110V/220V/380V Еден Крајот Греење Кертриџ 180W/230W/300W 8x90mm

LJXH Греење на Елемент Мувла Жичен Патрон Грејачи 2 ПАРЧИЊА AC110V/220V/380V Еден Крајот Греење Кертриџ 180W/230W/300W

DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Напон:
110V, 220V, 380V
Wattage:
201SUS 180W 8x90mm, 304SUS 230W 8x90mm, 316SUS 300W 8x90mm
Тип:
Електричен Бојлер Делови
Бренд Име:
LJXH
Број На Модел На:
8x90mm
Име на производ:
Патрон Грејачи
Напон:
AC110V/220V/380V
Wattage:
180W/230W/300W
Цевка големина:
8x90mm/0.314x3.54
должина на жица:
30cm/11.8
Апликации 1:
патрон грејачи за абразиви за греење
Апликации 2:
Основни снимање Машина,пакување, машини,рамни vulcanizing машина
Апликации 3:
Патрон грејачи за различни апарати за домаќинство електрични апарати
функција 1:
Грејач делови за електрична печка, ориз печка, електричен вок, тава
функцијата 2:
Еден крајот топлинска цевка е погоден за работа со греење медиум

Стоката во категоријата