.

.

2018 Нов Дизајн со Висок Квалитет 10мм Ширина Волфрам Карбид Нараквици со Луксузни Природни Опал Човек Синџирот Луксузни Накит 20 Должина

2018 Нов Дизајн со Висок Квалитет 10мм Ширина Волфрам Карбид Нараквици со Луксузни Природни Опал Човек Синџирот Луксузни

DEN 2640.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Должина:
18.5cm, 20cm, 21.5cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Метали Тип:
волфрам
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Тензија Планината
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
со опал
Пол:
Унисекс
Материјал:
волфрам
Синџир Тип:
синџир
Име на производ:
Волфрам Нараквици
Материјал:
волфрам
боја:
Црна
Ширина:
10мм
плаќање:
Т/T, Paypal, Запад Унија, Зачувам
Е Прилагодена:
Yes
Должина:
18.5cm/20cm/21.5cm

Стоката во категоријата