.

.

Сплит Кожен Паричник Жените Дама Долго Чанта SENDEFN Бренд 2018 Нови Гроздобер Женски Монета Паричници Голем Капацитет За iPhone7S

Сплит Кожен Паричник Жените Дама Долго Чанта SENDEFN Бренд 2018 Нови Гроздобер Женски Монета Паричници Голем Капацитет

DEN 1129.00
DEN 1411.20
-20 %

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Паричникот
Главен Материјал:
Сплит Кожа
Паричникот Должина:
Долго
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Објектот Ширина:
10.5 cm
Објектот Висина:
3cm
Шаблон Тип:
Тема
Затворање Тип:
Hasp
Стил:
Гроздобер
Декорација:
Sequined
Број На Модел На:
5180
Објектот Должина:
19.5cm
Објектот Тежина:
About 0.3 kg
Материјал Состав:
Сплит Кожа со Ткаенина Поставата
Паричници:
Стандард Паричници
Бренд Име:
Sendefn
Капацитет:
Може да се Одржи iPhone6,6S,7, 7S
Пол:
Девојка / Жена / Women / Femine
боја:
Црвена, Црна, Сина, Жолта
Оглас време:
Во Декември 2018
Големина:
19.5 * 10.5 * 3 cm (7.67 * 4.13 * 1.18 inch)

Стоката во категоријата