.

.

Големина 7 Големина 14 Мажите 316L не ' Рѓосувачки Челик Кул Златна Ѕвезда Готски Голем Череп Прстен Најновите

Големина 7 Големина 14 Мажите 316L не ' Рѓосувачки Челик Кул Златна Ѕвезда Готски Голем Череп Прстен Најновите

DEN 117.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Скелетот
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Површината Ширина:
10мм
Бренд Име:
Boyard
Поставување Тип:
Никој
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
прстен
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Унисекс
Функција:
Моден
Површината Ширина:
25mm

Стоката во категоријата