.

.

3D Целосно Покриени Без Мирис Водоотпорен Теписи Трајни Специјални Автомобили багажникот Душеци За LEXUS LX470 LX570 RX350 RX330 RX300 RX400H RX450H

3D Целосно Покриени Без Мирис Водоотпорен Теписи Трајни Специјални Автомобили багажникот Душеци За LEXUS LX470 LX570

DEN 4531.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Боја Име:
црна, беж, црна, црвена, Црвена, Беж, кафе
Тип На Објект:
Матс & Теписи
RX300-Година:
2008,2011,2010,2012,2009,2006,2007
Објектот Тежина:
3.7kgs
Име На Модел:
8-116-319
Објектот Ширина:
48
Патосници Тип:
Мат Кожа
За Возило Брендови/Модел:
Lexus
Материјал Тип:
вештачка кожа
Специјални Функции:
автомобил багажникот душеци за Lexus
Објектот Висина:
15
Lexus Модел:
RX300
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Објектот Должина:
88
Текстурата на материјалот:
TPE+XPE+ antiskid материјал
Обликот:
Стереоскопски 3d

Стоката во категоријата